-10%

Gb Ethernet LX Mini-GBIC SFP



Cijena za gotovinsko plaćanje 473,00 KM Cijena za kredit/kartica 525,00 KM

U cijenu je uključen PDV (17%)

1000BASE-LX SFP transceiver
Single-mode fiber (SMF)
1000BASE-LX
Connector type: Duplex LC
Wavelength range: 1310 nm
Maximum distance: up to 10 km

Kategorija: